1. Ta strona korzysta z ciasteczek. Korzystaniem ze strony zgadzasz się na zapisywanie ciasteczek przez nas. Zapoznaj się z resztą.

Regulamin SZUKAM

Dział SZUKAM składa się z jednego podforum, którego regulamin znajduje się poniżej::Regulamin działu POSZUKIWANIA

W forum poszukiwania obowiązuje regulamin główny znajdujący się pod tym linkiem.

 1. Przed założeniem tematu proszę przeszukać dział giełda. Może coś co szukasz jest już na forum.
 2. Każdy założony temat musi być poprzedzony prefiksem. Prefiks należy wybrać spośród 2 kategorii. EROTYKA lub POSZUKIWANIA. Użytkownicy z liczbą postów mniejszą niż 10 muszą poczekać na akceptację tematu przez moderatora. Tematy i posty odnoszące się do erotyki będą oznaczone ikoną , a ich treść nie będzie widoczna dla osób poniżej 18 roku życia oraz niezalogowanych użytkowników.
 3. W treści posta należy dokładnie opisać czego szukamy. Pamiętaj, że im dokładniej opiszesz poszukiwaną rzecz, tym większa szansa że dostaniesz właśnie to, czego szukasz.
 4. Odpowiadając na temat wystarczy podać bezpośrednie linki do szukanej pozycji w [code][/code] (zakaz linków do warezów, pokazywarek, torrent, itp.). Mile widziane uzupełnienie naszego działu giełda poprzez wstawienie tej pozycji.
 5. Istnieje możliwość podbicia tematu raz na tydzień - w przypadku złamania tej zasady osoba otrzyma ostrzeżenie.
 6. Użytkownik który poszukuje identycznej pozycji ma możliwość dołączenia swojej prośby do istniejącego tematu.
 7. Zakazuje się umieszczania postów "dzięki", itp.
 • Forum PEBx.pl · PEB.pl

  Nasza społeczność istnieje od ponad 10 lat i daje bezstronniczo możliwość krytycznej wymiany zdań, doświadczeń oraz ciekawostek w sieci.
  Dotychczas znani jako PEB.pl, jednak po długo zamierzanej modernizacji z okazji 10-lecia istnienia podkreśliliśmy nową erę domeną PEBx.pl.
  Dbamy o Twoje bezpieczeństwo i szyfrujemy wszelką komunikację z serwerem za pomocą SSL/TLS.
 • Polub nas na Fejsie